Krosno - Octopus vaas - Verkocht

Krosno - Octopus vaas kopen? Bied vanaf 30!
Krosno - Octopus vaas kopen? Bied vanaf 30!Krosno - Octopus vaas kopen? Bied vanaf 30!Krosno - Octopus vaas kopen? Bied vanaf 30!Krosno - Octopus vaas kopen? Bied vanaf 30!Krosno - Octopus vaas kopen? Bied vanaf 30!Krosno - Octopus vaas kopen? Bied vanaf 30!Krosno - Octopus vaas kopen? Bied vanaf 30!Krosno - Octopus vaas kopen? Bied vanaf 30!Krosno - Octopus vaas kopen? Bied vanaf 30!
  • Krosno (1923)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen25 cm x 14 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Octopus vaas met 7 tentakels in turquoise groen en wit glazen kelk - Krosno, Polen ca. 1980.Hoogte 25 cm, max. doorsnede 14 cm.In goede staat.

Krosno (1923)

Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

332 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
14 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:03-08-2019 om 21:04
Eindtijd:10-08-2019 om 21:18
nikobernard
08 aug. / 10:57
€ 30