Kubistische aquarel - Verkocht

Kubistische aquarel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

 Deze prachtige aquarel heeft een monogram TC of CT die ik helaas niet kan thuisbrengen, mooi kleurpalet en mooie voorstelling, Van een gondelier lijkt mij.

Niet ingelijst, de bladmaat is 25 x 20 cm

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:09-04-2015 om 12:38
Eindtijd:16-04-2015 om 12:38
Biedingen (4)
9670
15 apr. / 22:38
€ 7
2763
15 apr. / 22:38
€ 5
9670
15 apr. / 21:54
€ 3
2763
10 apr. / 17:34
€ 1