Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Deze prachtige aquarel heeft een monogram TC of CT die ik helaas niet kan thuisbrengen, mooi kleurpalet en mooie voorstelling, Van een gondelier lijkt mij.
Niet ingelijst, de bladmaat is 25 x 20 cm