Kubistische aquarel - Verkocht

Kubistische aquarel kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

 Deze prachtige aquarel heeft een monogram TC of CT die ik helaas niet kan thuisbrengen, mooi kleurpalet en mooie voorstelling, Van een gondelier lijkt mij.

Niet ingelijst, de bladmaat is 25 x 20 cm

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Margie
453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)

Starttijd9-4-2015 om 12:38
Eindtijd16-4-2015 om 12:38
Biedingen (4)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken