3. items
  5. Land

Cuba Cuba

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Cubaans.

Frank Martinez - 1 Peso originaler Geldschein, unzirkuliert, Kuba, mit bedruckt, handsigniert kopen? Bied vanaf 35!
Frank Martinez (1971) Cubaans Origineel bankbiljet van 1 Peso, niet in omloop, Cuba, gedrukt, met de hand ondertekend
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen7 x 15 cm (h x b)
€ 35
Manuel Mendive - Untitled kopen? Bied vanaf 5000!
Manuel Mendive (1944) Cubaans Ongetiteld
Afmetingen32 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 5.000
Carmen Herrera - Ohne Titel (NWR) * handsigniert kopen? Bied vanaf 3000!
Carmen Herrera (1915-2022) Amerikaans Cubaans Zonder titel (NWR) * handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen100 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.000
Frank Martinez - vaas met zoonebloemen kopen? Bied vanaf 800!
Frank Martinez (1971) Cubaans vaas met zoonebloemen
Afmetingen62 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800