3. items
  5. Land

Cuba Cuba

Kunst uit Cuba – ontdek werken van Cuba kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Cuba. Hier vindt u werken van Cuba kunstenaars die afkomstig zijn uit Cuba of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Cuba staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Cuba.

Bekijk het aanbod van Cuba kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Wifredo Lam - Ambigue Affiniteiten - 1963 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Wifredo Lam (1902-1982) Cubaans Ambigue Affiniteiten - 1963 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 80
Wifredo Lam - Compositie voor de 20e eeuw - 1974 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Wifredo Lam (1902-1982) Cubaans Compositie voor de 20e eeuw - 1974 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
€ 80
Nin Anais - 7 Dagboeken 1931 - 1974 en biografie kopen? Bied vanaf 50!
Nin Anais (1903-1977) Frans Amerikaans Cubaans 7 Dagboeken 1931 - 1974 en biografie
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 13 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Rodolfo LLopiz - PELUQUERA ( KAPSALON) (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 158!
Rodolfo LLopiz (1966) Cubaans PELUQUERA ( KAPSALON) (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 158
Direct kopen
Rodolfo LLopiz - PARQUE DE…..(FIETSENSTALLING) (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 158!
Rodolfo LLopiz (1966) Cubaans PARQUE DE…..(FIETSENSTALLING) (PRIJSVERLAGING)
Techniek Acryl
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 158
Direct kopen
Rodolfo LLopiz - CARTAS DE AMOR (LIEFDESBRIEVEN) (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 158!
Rodolfo LLopiz (1966) Cubaans CARTAS DE AMOR (LIEFDESBRIEVEN) (PRIJSVERLAGING)
Techniek Acryl
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 158
Direct kopen
Wifredo Lam - Derrière Le Miroir n°52 kopen? Bied vanaf 60!
Wifredo Lam (1902-1982) Cubaans Derrière Le Miroir n°52
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen