3. items
  5. Land

Egypte Egypte

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Egyptisch.

Hassan Atia - Olieverf (1991) kopen? Bied vanaf 165!
Hassan Atia (1953) Duits Egyptisch Olieverf (1991)
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Amira Wasfy - Litho "Key of life" kopen? Bied vanaf 25!
Amira Wasfy Egyptisch Litho "Key of life"
TechniekLitho
Afmetingen61 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Denise Zayan - " FLEURS III " signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Denise Zayan (1946) Egyptisch Gesigneerd "FLEURS III".
TechniekEts
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Abdel Wahab Morsi - OHNE TITEL . COLLAGE MIXED MEDIA kopen? Bied vanaf 800!
Abdel Wahab Morsi (1931-2021) Egyptisch ONGETITELD . COLLAGE GEMENGDE MEDIA
Afmetingen69 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 800
Enrico Brandani - Tobie (c9b) kopen? Bied vanaf 995!
Enrico Brandani (1914-1979) Egyptisch Italiaans Tobie (c9b)
Afmetingen81 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 995