Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Egyptisch.
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 61 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 69 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 81 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |