3. items
  5. Land

IJsland IJsland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit IJslander.

Inga Svala Thorsdottir - BORG . " NOT YET THOUGHT OF " . kopen? Bied vanaf 200!
Inga Svala Thorsdottir (1966) IJslander BORG. " NOG NIET AAN GEDENKEN " .
TechniekEts
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Guðmundur Erro - "SONJA" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 280!
Guðmundur Erro (1932) IJslander Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
TechniekLitho
Afmetingen91 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Guðmundur Erro - "Moonwalker" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 200!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Guðmundur Erro - "SWORDSLADY" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 250!
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250