Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit IJslander.
Techniek | Ets |
Afmetingen | 76 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 91 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 59.5 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |