3. items
  5. Land

MarokkoMarokko

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Marokkaans.

Er worden 3 kunstwerken aangeboden
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op papier, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op papier, Zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd 18-12-2022 om 20:11

Jaartal1999
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen100 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst