Corneille (1922-2010)
Zeldzame lithografische affiche uit 1966 Galeria RELEVO Ceres Franco
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 86 x 53 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 86 x 53 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 122 x 122 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 81 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 32 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 120 x 96 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 225 x 140 x 70 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 103 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 26 x 10 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3030 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6430 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 24 x 16 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 21 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 62 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 8 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2090 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 10 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 103 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 36 x 57 x 8.5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 40 x 30 x 37 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 30000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 40 x 30 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4700 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 42 x 25 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 15200 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 32 x 17 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 7 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1034 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20.3 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 36 x 40 x 6 cm (h x b x d) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 28 x 25 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 26 x 9.5 x 24 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 11 x 5.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 58 x 28 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 8.5 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 8 x 12 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1271 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 29 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 24 x 18 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3681 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 27 x 34 x 32 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6069 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 25 x 10 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 43 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5400 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 7 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 39 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1662 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 7 x 6 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 24 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 37 x 16 x 43 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32.5 x 26.5 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 16 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1086 g |