Else Berg - Moeder en kind

Else Berg - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 35!
Else Berg - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 35!Else Berg - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 35!Else Berg - Moeder en kind kopen? Bied vanaf 35!
  • Else Berg (1877-1942)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1919
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Houtsnede van Else (ten onrecht op het blad Elsa genoemd) Berg, afkomstig uit het beroemde houtsnijdersnummer van het tijdschrift Wendingen. Gesneden in populieren langs, gedrukt op flinterdun Japans papier. De afbeelding meet 20 x 14 cm en is in goede conditie. Het blad is vooral rondom enigszins vergeeld, niet vreemd gegeven de leeftijd. De linker bladrand is beschadigd (zie foto). Met passe-partout ingelijst is het werk prima.

De houtsnede kan zonder kosten worden opgehaald in Utrecht of Breda of op kosten van de koper worden verzonden in een stevige koker.
bladrand beschadigd, rondom enigszins vergeeld
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25