3. items
  5. Land

Oekraïne Oekraïne

Kunst uit Oekraïne – ontdek werken van Oekraïense kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Oekraïne. Hier vindt u werken van Oekraïense kunstenaars die afkomstig zijn uit Oekraïne of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Oekraïne staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Oekraïne.

Bekijk het aanbod van Oekraïense kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Arkadiy Kurta - 'Geheime Verlangens' (2018) kopen? Bied vanaf 165!
Arkadiy Kurta (1977) Oekraïens 'Geheime Verlangens' (2018)
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Vadim Stein - 'Octopean' (2013) kopen? Bied vanaf 110!
Vadim Stein (1967) Oekraïens 'Octopean' (2013)
Techniek C-Print
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 110
Viktor Safonkin - Cyclopean Nomadic Shepherd kopen? Bied vanaf 1150!
Viktor Safonkin (1967) Oekraïens Cyclopean Nomadic Shepherd
Afmetingen 68 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.150
Direct kopen
Elena Prokopenko - Figuren in de regen. kopen? Bied vanaf 75!
Elena Prokopenko (1982) Oekraïens Figuren in de regen.
Afmetingen 38 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Anatolij Rafailovic Brusilovskij - Gouache: naakte vrouw met muizen kopen? Bied vanaf 299!
Anatolij Rafailovic Brusilovskij (1932-1989) Oekraïens Gouache: naakte vrouw met muizen
Techniek Gouache
Afmetingen 68 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen