Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm.

Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!
Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm. kopen? Bied vanaf 100!
  • Naum Z. Repkine (1941)
Type kunstwerk Schilderij
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst 78.5 x 108.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een groot schilderij van de Oekraïnse kunstenaar Naum Z. Repkin(e) (1941-).
    -Techniek: Olieverf op canvas, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst in een houten lijst. Kan zo aan de muur.
    -Gesigneerd linksonder.
    -Afmetingen: Lijst, 78½ x 108½ x 2½ cm. Spieraam, 70 x 100 cm. Beeld, 69 x 99 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In goede staat met een kleine slijtplek/scheurtje aan de rechterkant van het doek (zie de 7e foto).
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling:
    Vanwege het formaat kan het schilderij niet via de post verzonden worden.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat met een kleine slijtplek/scheurtje aan de rechterkant van het doek (zie de 7e foto). Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.

Naum Z. Repkine (1941)

Oekraïens Oekraïens Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3339 verkochte items
Alle items (22)
108.5 cm
78.5 cm
100 cm
70 cm