Naum Z. Repkine - Olieverf op canvas , Sneeuwlandschap – Lijst, 78½ x 108½ cm.
Omschrijving
Naum Z. Repkine (1941)
Type kunstwerk
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
70 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst
78.5 x 108.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Een groot schilderij van de Oekraïnse kunstenaar Naum Z. Repkin(e) (1941-). -Techniek: Olieverf op canvas, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst in een houten lijst. Kan zo aan de muur. -Gesigneerd linksonder. -Afmetingen: Lijst, 78½ x 108½ x 2½ cm. Spieraam, 70 x 100 cm. Beeld, 69 x 99 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: In goede staat met een kleine slijtplek/scheurtje aan de rechterkant van het doek (zie de 7e foto). Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen. Vanwege het formaat kan het schilderij niet via de post verzonden worden.
Goed
In goede staat met een kleine slijtplek/scheurtje aan de rechterkant van het doek (zie de 7e foto).
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Kan zo aan de muur.