3. items
  5. Land

Roemenië Roemenië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Roemeens.

Dan Erceanu - Der Reiter II kopen? Bied vanaf 30!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Der Reiter II
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Ioan Nemtoi - Grote vaas kopen? Bied vanaf 179!
Ioan Nemtoi (1964) Roemeens Grote vaas
Afmetingen 36 x 19 x 19 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Sami Briss - Große Farblithographie Sami Briss La Nuit Bleu Jerusalem handsigniert kopen? Bied vanaf 185!
Sami Briss (1930) Roemeens Israëlisch Frans Große Farblithographie Sami Briss La Nuit Bleu Jerusalem handsigniert
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Roland- Henrich Gotschik - Het sopraanmeisje kopen? Bied vanaf 250!
Roland- Henrich Gotschik (1960) Duits Roemeens Het sopraanmeisje
Techniek Acryl
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Dan Erceanu - Der Reiter II kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Dan Erceanu - Amazone kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Amazone
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Ertrinkungstod) kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Het moordonderzoek (verdrinkingsdood)
Afmetingen 59 x 79 cm (h x b)
Drager Textiel
€ 570
Serge Spitzer - ABOUT SCULPTURE 1984 - 87 kopen? Bied vanaf 800!
Serge Spitzer (1951-2012) Roemeens OVER BEELDHOUWWERK 1984 - 87
Techniek Kunststof
Afmetingen 48.3 x 65.6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 3 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Constantin Pascali - Fille gitane kopen? Bied vanaf 225!
Constantin Pascali (1860-1924) Roemeens Zigeunermeisje
Afmetingen 62 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Dan Erceanu - Zaubervogel kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Zaubervogel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Der Reiter
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Mircea Milcovitch - Sic transit gloria mundi Opus 277 / Sérigraphie originale signée kopen? Bied vanaf 200!
Mircea Milcovitch (1941) Frans Moldavisch Roemeens Sic transit gloria mundi Opus 277 / Sérigraphie originale signée
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Daniel Spoerri - Médecine Opératoire, Intestin - Signierter nummerierter Grafik - nur 99 Ex. kopen? Bied vanaf 169!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Operative Medicine, Darm - Gesigneerde genummerde afbeelding - slechts 99 exemplaren.
Techniek Offset
Afmetingen 59.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Dan Erceanu - Rokoko kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Rokoko
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Ioan Nemtoi - Schaal kopen? Bied vanaf 350!
Ioan Nemtoi (1964) Roemeens Schaal
Afmetingen 39 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Serge Spitzer - ABOUT SCULPTURE 1984 - 87 kopen? Bied vanaf 600!
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 48.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Serge Spitzer - ATTITUDES RELATED TO CLOSED SPACES, 1978 kopen? Bied vanaf 800!
Serge Spitzer (1951-2012) Roemeens HOUDINGEN MET BETREKKING TOT GESLOTEN RUIMTEN, 1978
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 59 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800