3. items
  5. Land

RoemeniëRoemenië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Roemeens.

Er worden 19 kunstwerken aangeboden
Dan Erceanu - Zwillinge kopen? Bied vanaf 69!
Dan Erceanu - ZwillingeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andrei Petrescu - foto op dibond op textiel, Alex kopen? Bied vanaf 50!
Andrei Petrescu - foto op dibond op textiel, AlexFotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekDigitale Print
Afmetingen30.5 cm x 22.5 cm (h x b)
IngelijstDibond
Dan Erceanu - Rokoko kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu - RokokoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNimbus4

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu - Der ReiterGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNimbus4

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dan Erceanu - 3 Grazien kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu - 3 GrazienGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNimbus4

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1971
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1971
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst

Sandra Nitesco - 'San' kopen? Bied vanaf 25!
Sandra Nitesco - 'San'Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1972
TechniekDroge Naald
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland- Henrich Gotschik - Van Gogh- The Day After kopen? Bied vanaf 800!
Roland- Henrich Gotschik - Van Gogh- The Day AfterSchilderij

Geplaatst doorGotschik

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen120 cm x 170 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland- Henrich Gotschik - Splashing Face kopen? Bied vanaf 250!
Roland- Henrich Gotschik - Splashing FaceSchilderij

Geplaatst doorGotschik

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland- Henrich Gotschik - The frendly Führer kopen? Bied vanaf 250!
Roland- Henrich Gotschik - The frendly FührerSchilderij

Geplaatst doorGotschik

Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland- Henrich Gotschik - La Diseuse kopen? Bied vanaf 200!
Roland- Henrich Gotschik - La DiseuseSchilderij

Geplaatst doorGotschik

Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen120 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mircea Milcovitch - EA Meditation 240 kopen? Bied vanaf 70!
Mircea Milcovitch - EA Meditation 240Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMufo

Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dan Erceanu - Der Reiter II kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu - Der Reiter IIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNimbus4

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dan Erceanu - Zaubervogel kopen? Bied vanaf 39!
Dan Erceanu - ZaubervogelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNimbus4

TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sami Briss - 'Nu bleu' kopen? Bied vanaf 1200!
Sami Briss - 'Nu bleu'Schilderij

Geplaatst doorboerke

Jaartal1990
Afmetingen36 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ioan Nemtoi - Vaas Mistic kopen? Bied vanaf 250!
Ioan Nemtoi - Vaas MisticGlas / Keramiek

Geplaatst doorWimA

Jaartal2004
Afmetingen20 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Ioan Nemtoi - platte schaal Rugina kopen? Bied vanaf 500!
Ioan Nemtoi - platte schaal RuginaGlas / Keramiek

Geplaatst doorWimA

Jaartal2004
Afmetingen5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Ioan Nemtoi - Conic Vaas Mistic kopen? Bied vanaf 350!
Ioan Nemtoi - Conic Vaas MisticGlas / Keramiek

Geplaatst doorWimA

Jaartal2004
Afmetingen34 cm x 39 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt