Mircea Milcovitch - Opus 2 - 1985

Mircea Milcovitch - Opus 2 - 1985 kopen? Bied vanaf 85!
Mircea Milcovitch - Opus 2 - 1985 kopen? Bied vanaf 85!Mircea Milcovitch - Opus 2 - 1985 kopen? Bied vanaf 85!Mircea Milcovitch - Opus 2 - 1985 kopen? Bied vanaf 85!
  • Mircea Milcovitch (1941)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi werk - gesigneerd links onder- benoemd : Opus 2 - 1985 links boven
Zat achter glas in een kader - maar was niet stofdicht - soms lichte verkleuring aan rand
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-baafs-vijve, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80