Modest Huys (1874-1932)
Leven en werk van Modest Huys (1874-1932)
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30.6 x 22.6 cm (h x b) |

Lid sinds 2025 / Sint-Baafs-Vijve, België
12 aangeboden items / 10 verkochte items
| Techniek | Hardcover |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 120 x 94 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 860 x 960 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 34.5 x 28.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 51 x 82 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 132 x 95.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 51 x 38.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 52.5 x 42 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 50.5 x 38.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 92 x 112 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 59 x 69.5 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |