Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Venezolaans.
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 38 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 72 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 100 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |