3. items
  5. Land

Venezuela Venezuela

Kunst uit Venezuela – ontdek werken van Venezuela kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Venezuela. Hier vindt u werken van Venezuela kunstenaars die afkomstig zijn uit Venezuela of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Venezuela staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Venezuela.

Bekijk het aanbod van Venezuela kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Elba Alvarez - Prachtig doek van Elba Alvarez kopen? Bied vanaf 100!
Elba Alvarez (1944-2005) Venezolaans Prachtig doek van Elba Alvarez
Afmetingen 94 x 156 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Francisco Larez - " OHNE TITEL " 1965 signiert - Großformat . kopen? Bied vanaf 200!
Francisco Larez (1937) Venezolaans " UNTITLED " 1965 gesigneerd - groot formaat.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen