3. items
  5. Land

Venezuela Venezuela

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Venezolaans.

Francisco Larez - VARIATION 1 von 2 . UNIKAT 1966 kopen? Bied vanaf 300!
Francisco Larez (1937) Venezolaans VARIATIE 1 van 2 . UNIKAT 1966
TechniekEts
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Rafael Bogarin - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Rafael Bogarin (1946) Venezolaans zonder titel
Afmetingen72 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Elba Alvarez - Aquarel kopen? Bied vanaf 500!
Elba Alvarez (1944-2005) Venezolaans Aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen100 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500