3. items
  5. Land

Venezuela Venezuela

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Venezolaans.

Francisco Larez - UNIKAT - PRÄGEDRUCK 1965 kopen? Bied vanaf 300!
Francisco Larez (1937) Venezolaans UNIEK - RELIËFPRINT 1965
TechniekEts
Afmetingen55 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Francisco Larez - OHNE TITEL EXEMPLAR 2/10 signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Francisco Larez (1937) Venezolaans ZONDER TITEL RELIEF IN RELIËF 1965
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Francisco Larez - OHNE TITEL RELIEFPRÄGUNG 1965 kopen? Bied vanaf 250!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Rafael Bogarin - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Rafael Bogarin (1946) Venezolaans zonder titel
Afmetingen72 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Elba Alvarez - Aquarel kopen? Bied vanaf 500!
Elba Alvarez (1944-2005) Venezolaans Aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen100 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500