Laurens Goldewijk - Was een leerling van Frans Slot. - Verkocht

Laurens Goldewijk - Was een leerling van Frans Slot. kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 40,00

Laurens Goldewijk - Was een leerling van Frans Slot. kopen? Bied vanaf 10!Laurens Goldewijk - Was een leerling van Frans Slot. kopen? Bied vanaf 10!Laurens Goldewijk - Was een leerling van Frans Slot. kopen? Bied vanaf 10!Laurens Goldewijk - Was een leerling van Frans Slot. kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Josboek

Lid sinds 2019
67 verkochte items
  • Laurens Goldewijk (1943)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlDutch Design
Afmetingen14.5 cm x 15 cm (h x b)
Gewicht1000 gram
GemerktHandgesigneerd
Bijzondere vaas, dubbelvaas, met lusterglazuur.

Vaas is geheel gaaf.

Laurens Goldewijk (1943)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Josboek

Lid sinds 2019
67 verkochte items
15 cm
14.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:16-04-2019 om 14:13
Eindtijd:28-04-2019 om 20:23
Biedingen (7)
Eliza62
28 apr. / 20:17
€ 40
gvbk
28 apr. / 20:17
€ 35
Eliza62
28 apr. / 20:14
€ 30
gvbk
28 apr. / 20:14
€ 25
Eliza62
28 apr. / 16:14
€ 20
Raymond
28 apr. / 16:02
€ 15
Eliza62
28 apr. / 10:59
€ 10