Lee Cole - LC_01

Lee Cole - LC_01 kopen? Bied vanaf 40!
Lee Cole - LC_01 kopen? Bied vanaf 40!Lee Cole - LC_01 kopen? Bied vanaf 40!Lee Cole - LC_01 kopen? Bied vanaf 40!Lee Cole - LC_01 kopen? Bied vanaf 40!Lee Cole - LC_01 kopen? Bied vanaf 40!Lee Cole - LC_01 kopen? Bied vanaf 40!
  • Lee Cole (1954)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Acryl
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 55 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Abstract werkje van Lee Cole (Xiaoming Wu - 1954)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hasselt, België
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80

Lee Cole (1954)

Nederlands NederlandsChinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ZELZA
Lid sinds 2024
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
60 cm
55 cm