18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 21 x 19 x 15 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
De potten, kandelaars en vazen zijn in goede staat | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doorn, Nederland |
Objectlocatie | Doorn, Nederland |
Starttijd | 27-8-2021 om 9:07 |
Eindtijd | 3-9-2021 om 22:11 |