Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 - Verkocht

Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 kopen? Bied vanaf 17!
Glas / Keramiek

Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 kopen? Bied vanaf 17!Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 kopen? Bied vanaf 17!Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 kopen? Bied vanaf 17!Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 kopen? Bied vanaf 17!
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935. In prima onbeschadigde, licht gebruikte conditie. Niet gemerkt.

Afmetingen; 5 cm hoog en 30 cm in diameter

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
2199 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)

Starttijd21-11-2014 om 0:04
Eindtijd5-12-2014 om 0:04
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken