Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 - Verkocht

Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 kopen? Bied vanaf 17!
Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 kopen? Bied vanaf 17!Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 kopen? Bied vanaf 17!Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 kopen? Bied vanaf 17!Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935 kopen? Bied vanaf 17!
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Leerdam Glas, grote licht groene schaal servies "Pijnappel" ow AD Copier in 1935. In prima onbeschadigde, licht gebruikte conditie. Niet gemerkt.

Afmetingen; 5 cm hoog en 30 cm in diameter

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:21-11-2014 om 00:04
Eindtijd:05-12-2014 om 00:04
Biedingen (3)
HCRvB
04 dec. / 21:24
€ 21
peterweyers
04 dec. / 17:44
€ 19
HCRvB
23 nov. / 12:00
€ 17