Unieke kans van dit groot werk van Leo Jacobs, er bestaat een online film van kunstenaar hoe hij zijn werken maken zoek het gerust op
Prachtige bijna nieuwstaat 110x110 dikte kader 7cm , volledig 3d canvas op zeer stevig houten spierraam , kan zo aan de muur
Papier Herkomst certificaat is voorhanden is gecontroleerd door kunstveilng
Enkel af te halen Edegem bij Antwerpen gratis , OPGELET zie afmetingen kan niet in elke auto !
Levering kan eventueel ook door kunstveiling met Swift koerier , U als koper moet de levering zelf betalen en regelen , prijzen kan u zelf uitrekenen