Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber

Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber kopen? Bied vanaf 50!
Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber kopen? Bied vanaf 50!Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber kopen? Bied vanaf 50!Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber kopen? Bied vanaf 50!Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber kopen? Bied vanaf 50!Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber kopen? Bied vanaf 50!Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber kopen? Bied vanaf 50!Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber kopen? Bied vanaf 50!Leopold Anzengruber - Leopold Anzengruber kopen? Bied vanaf 50!
  • Leopold Anzengruber (1912-1979)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Jaartal1950
StijlArt Deco
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13.5 x 6 cm (h x b)
Gewicht126 gram
GemerktHandgesigneerd
Zeldzaam mooi beeldje van Leopold Anzengruber Tirol. Het beeldje is in perfecte staat.
Het is een zeer goede staat, geen gebreken of barsten
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25