Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy

Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!
Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!Lianne de Lepper - Eentje heet er Sammy kopen? Bied vanaf 30!
  • Lianne de Lepper (1971)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Vermoedelijke linosnede door Lianne de Lepper uit 1996 getiteld 'Eentje heet er Sammy'. Oplage van 10 stuks, eigen druk. Gesigneerd met potlood en genummerd 9/10. Staat is goed. Wel wat gebruikssporen zoals een lichte vouw hier en daar en lichte vlekvorming op achterkant/omkadering (zie foto's voor details), tevens zijn de randen gerafeld, met name aan boven en onderzijde (mogelijk als gevolg van eerdere inlijsting). Geen grote tekortkomingen. Zonder lijst. Wordt verzonden in koker (standaardzending).
Staat is goed. Wel wat gebruikssporen zoals een lichte vouw hier en daar en lichte vlekvorming op achterkant/omkadering (zie foto's voor details), tevens zijn de randen gerafeld, met name aan boven en onderzijde (mogelijk als gevolg van eerdere inlijsting). Bij gebruik van passe-partout en inlijsting zal er niets van deze gebruikssporen te zien zijn. Geen grote tekortkomingen. Zonder lijst. Wordt verzonden in koker (standaardzending).
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Standdaarbuiten, Nederland
Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Lianne de Lepper (1971)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Narciszus
Lid sinds 2023
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
76.5 cm
57 cm