Lladro - Gestileerd plastiekje van een olifant

Lladro - Gestileerd plastiekje van een olifant kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Lladro - Gestileerd plastiekje van een olifant kopen? Bied vanaf 1!Lladro - Gestileerd plastiekje van een olifant kopen? Bied vanaf 1!Lladro - Gestileerd plastiekje van een olifant kopen? Bied vanaf 1!Lladro - Gestileerd plastiekje van een olifant kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Lladro
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen9 cm x 12 cm x 6 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Gestileerd plastiekje van een olifant van Daisa Lladro uit Spanje. In prima conditie en gemerkt aan de onderzijde.

Onbeschadigde conditie

Lladro

Alle items van deze designer Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
12
9
6

Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-07-2020 om 22:42
Eindtijd:03-08-2020 om 21:47

Biedingen (1):

bora
3 aug. / 18:28
€ 1