Loes van der Holst - ~ALL'S WELL ~

Loes van der Holst - ~ALL'S WELL ~ kopen? Bied vanaf 250!
  • Loes van der Holst (1956)
Jaartal2015
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
MixedMedia op 2 keer 50 x 60 3D-Canvas (tweeluik)

Starttijd2-9-2023 om 8:49
Eindtijd12-9-2023 om 19:02
Openingsbod € 250
ObjectlocatieDelft,  Nederland