Loes van der Holst - ~MY EAST - MY WEST- MY SUNDAY REST ~

Loes van der Holst - ~MY EAST - MY WEST- MY SUNDAY REST ~ kopen? Bied vanaf 225!
  • Loes van der Holst (1956)
Jaartal2015
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
MixedMedia op 3D-Canvas

Starttijd2-9-2023 om 8:44
Eindtijd12-9-2023 om 19:03
Openingsbod € 225
ObjectlocatieDelft,  Nederland