Lolkje van der Kooi - Hoogdruk/Zeefdruk - 1988

Lolkje van der Kooi - Hoogdruk/Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 30!
Lolkje van der Kooi - Hoogdruk/Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 30!Lolkje van der Kooi - Hoogdruk/Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 30!Lolkje van der Kooi - Hoogdruk/Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Lolkje van der Kooi (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50/150
Zeefdruk/hoogdruk van Lolkje van der Kooi uit 1988. Nummer: 50/150. Titel: Negende maand/herfst/Japanse kalligrafie. Afmetingen blad: H41.5 x b34cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b31cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood,  gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Lolkje van der Kooi woont en werkt in de directeurswoning van de voormalige zuivelfabriek te Marrum, provincie Friesland, dichtbij de waddenzee. Haar passie voor de natuur en voor het potlood uit zich in zeer gedetailleerde tekeningen van natuur en naturalia.
Expositieruimte aan huis, op afspraak te bezoeken.

Lolkje van der Kooi (1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (28)

870 verkochte items
34 cm
41.5 cm
Starttijd:08-08-2022 om 22:58
Eindtijd:13-08-2022 om 19:59
Openingsbod€ 30
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland