Lothar Baumgarten - Diamond Frog

Lothar Baumgarten - Diamond Frog kopen? Bied vanaf 25!
Lothar Baumgarten - Diamond Frog kopen? Bied vanaf 25!Lothar Baumgarten - Diamond Frog kopen? Bied vanaf 25!Lothar Baumgarten - Diamond Frog kopen? Bied vanaf 25!Lothar Baumgarten - Diamond Frog kopen? Bied vanaf 25!Lothar Baumgarten - Diamond Frog kopen? Bied vanaf 25!Lothar Baumgarten - Diamond Frog kopen? Bied vanaf 25!Lothar Baumgarten - Diamond Frog kopen? Bied vanaf 25!
  • Lothar Baumgarten (1944)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2002
Techniek Offset
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Published on the occasion of the exhibition Lothar Baumgarten.
Carbon.
2002 Museum De Pont Tilburg.
Wall Drawing 1989-1990.

Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Lothar Baumgarten (1944)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Atelier726
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (3)
51 cm
51 cm