Louis Landre - oude zijds kolk (amsterdam). - Verkocht

Louis Landre - oude zijds kolk (amsterdam). kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Louis Landre - oude zijds kolk (amsterdam). kopen? Bied vanaf 40!Louis Landre - oude zijds kolk (amsterdam). kopen? Bied vanaf 40!Louis Landre - oude zijds kolk (amsterdam). kopen? Bied vanaf 40!Louis Landre - oude zijds kolk (amsterdam). kopen? Bied vanaf 40!Louis Landre - oude zijds kolk (amsterdam). kopen? Bied vanaf 40!Louis Landre - oude zijds kolk (amsterdam). kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (4)

Lid sinds 2020
200 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Louis Landre (1875-1952)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 16 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De kunstenaar Louis Landré is bekend geworden bekend geworden als etser, aquarellist en pentekenaar. Vaardig tekenaar van stadsgezichten. Hij tekende voornamelijk zijn favoriete stad Amsterdam.

Landré was lid van het Teekengenootschap Pictura, waar ook H.W. Mesdag deel van uitmaakte.

Zal worden verzonden in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen. Glasbreuk blijft risico koper. Kan ook worden opgehaald in Velsen-noord.

Louis Landre (1875-1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Njoyart
FA. (4)

Lid sinds 2020
200 verkochte items
30 cm
40 cm
16 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2020 om 14:42
Eindtijd:22-01-2021 om 14:13
maarten2120
22 jan. / 12:03
€ 40