Louis Schroder - Zonder titel

Louis Schroder - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Louis Schroder - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Louis Schroder - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Louis Schroder - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
  • Louis Schroder (1917-2006)
Jaartal1956
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
Lijst40 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze gouache/tekening is linksonder gesigneerd en gedateerd. Het werk is ingelijst met passepartout en zit achter glas.

Louis Schroder (1917-2006)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
146 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
46 cm
40 cm
33 cm
25 cm
Starttijd:29-03-2020 om 15:01
Eindtijd:12-04-2020 om 22:06
Openingsbod € 55
ObjectlocatieHeeze,  Nederland