Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Design |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Stijl | Minimalistisch |
Afmetingen | 21 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Capelle aan den IJssel, Nederland |
Starttijd | 22-3-2020 om 14:02 |
Eindtijd | 29-4-2020 om 10:45 |