Luis Filcer - zeefdruk Carnaval II – 6/20 e.a. - 21487

Luis Filcer - zeefdruk Carnaval II – 6/20 e.a. - 21487 kopen? Bied vanaf 65!
  • Luis Filcer (1927-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/20 e.a.
Risico verzending is voor koper. Afhalen in de galerie in Zaandam verdient de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort ook tot de mogelijkheden.

Komt rechtstreeks bij de kunstenaar vandaan

Luis Filcer (1927-2018)

RussischRussischNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
40 cm
30 cm
Starttijd:31-05-2022 om 16:24
Eindtijd:14-06-2022 om 21:02
Openingsbod € 65
ObjectlocatieZaandam, Nederland