map met tekeningen van constance wibout - Verkocht

map met tekeningen van constance wibout kopen? Bied vanaf 20!
Tekening / Aquarel

map met tekeningen van constance wibout kopen? Bied vanaf 20!map met tekeningen van constance wibout kopen? Bied vanaf 20!map met tekeningen van constance wibout kopen? Bied vanaf 20!map met tekeningen van constance wibout kopen? Bied vanaf 20!
  • constance Wibaut
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Map met schetsen en tekeningen van Constance Wibout.

Kunstenares en modejournaliste/recensente.

Ongeveer 25 tekeningen zijn het,gesigneerd en ongesigneerd.

Mode en naakt stukken.

Op de foto's ziet u enkele stukken.

constance Wibaut