Marc Lagrange - Diamonds - Verkocht

Marc Lagrange - Diamonds kopen? Bied vanaf 89!
Prenten & Uitgaves

Marc Lagrange - Diamonds kopen? Bied vanaf 89!Marc Lagrange - Diamonds kopen? Bied vanaf 89!Marc Lagrange - Diamonds kopen? Bied vanaf 89!Marc Lagrange - Diamonds kopen? Bied vanaf 89!
  • Marc Lagrange (1957)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtig uniek werk naar foto Marc Lagrange.
Black&White, Diamonds.

Marc Lagrange (1957)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Doens
Lid sinds 2023
9 verkochte items
40 cm
33 cm
27 cm
22 cm