Marcel Crahay - MEISJESHOOFD - Verkocht

Marcel Crahay - MEISJESHOOFD kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Marcel Crahay - MEISJESHOOFD kopen? Bied vanaf 120!Marcel Crahay - MEISJESHOOFD kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  bbtornado2
FA. (11)

72 verkochte items
  • Marcel Crahay (1892-1952)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
Lijst47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
1892-1952 MOOIE TEKENING GESIGNEERD RECHTS ONDER

Marcel Crahay (1892-1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bbtornado2
FA. (11)

72 verkochte items
37 cm
47 cm
20 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-02-2020 om 07:01
Eindtijd:03-03-2020 om 22:36
SjaantjeKolder
26 feb. / 01:26
€ 120