Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996

Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996 kopen? Bied vanaf 25!
Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996 kopen? Bied vanaf 25!Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996 kopen? Bied vanaf 25!Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996 kopen? Bied vanaf 25!Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996 kopen? Bied vanaf 25!Maria Donker - Zeefdruk: Het licht speelt met het water...- 1996 kopen? Bied vanaf 25!
  • Maria Donker (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
Zeefdruk van Maria Donker uit 1996. Titel: "Het licht speelt met het water, de vissen jagen naar het  licht en het water houdt  een vis omvat". Nummer 1/10. Afmetingen blad: h52 x b76. Afmetingen voorstelling h35 b59. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Plakresten op de voorkant, deze vallen bij inlijsten onder de passe - partout.

Maria Donker (1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (332)
76 cm
52 cm
Starttijd:18-08-2022 om 15:56
Eindtijd:27-08-2022 om 20:09
Openingsbod € 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland