Marianne Bey - Girl in Grey - Verkocht

Marianne Bey - Girl in Grey kopen? Bied vanaf 50!
Design

Marianne Bey - Girl in Grey kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Girl in Grey kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Girl in Grey kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Girl in Grey kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Girl in Grey kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Girl in Grey kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Girl in Grey kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Girl in Grey kopen? Bied vanaf 50!
  • Marianne Bey (1950)
Type kunstwerk Design
Jaartal 2011
Stijl Dutch Design
Afmetingen 10 x 40 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Een bijzondere unieke dik glazen schaal van Marianne Bey
Unica en gesigneerd
Zeer interessant voor de verzamelaar van Marianne Bey creaties / items
Een bijzonder luxe  interieur belevenis .
Allen MijnKunst items worden aangetekend naar u verstuurd .
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 17,50

Marianne Bey (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Mijnkunst
Lid sinds 2019
192 verkochte items
Alle items (0)
40
10
40