Marianne Bey - Green Couple - Verkocht

Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!
Design

Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Green Couple kopen? Bied vanaf 50!
  • Marianne Bey (1950)
Type kunstwerk Design
Jaartal 2011
Stijl Dutch Design
Afmetingen 17 x 27 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 2800 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Twee bijzondere uniek gestyleerde  keramische vazen van Marianne Bey
2 x dezelfde maten .

Unica ‘s en gesigneerd
Hand bewerkt en beschilderd
Daarna gebakken op 150 graden
Allen MijnKunst items worden aangetekend verstuurd
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 17,50

Marianne Bey (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Mijnkunst
Lid sinds 2019
192 verkochte items
Alle items (0)
27
17
8