Marianne Bey - Klaprozen - Verkocht

Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!
Glas / Keramiek

Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Marianne Bey - Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!
  • Marianne Bey (1950)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2014
Afmetingen39 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1300 gram
GemerktHandgesigneerd
Twee bijzondere items van Marianne Bey
Unica en Gesigneerd
Maten van de glazen vaas zijn :
39cm H x 10 cm Br x 10 Cm diep  / 900 gram
Maten van het keramische beeld zijn
: 35 cm H 13 cm Br x 8 cm D /400 gram
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 17,50

Marianne Bey (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (9)

Geplaatst door  Mijnkunst
Lid sinds 2019
181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
10
39
10

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLeiden,  Nederland
Starttijd30-5-2022 om 8:47
Eindtijd11-9-2022 om 6:45
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken