Marianne Bey - MondriaanStyle - Verkocht

Marianne Bey - MondriaanStyle kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Marianne Bey - MondriaanStyle kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - MondriaanStyle kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - MondriaanStyle kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - MondriaanStyle kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - MondriaanStyle kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - MondriaanStyle kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - MondriaanStyle kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - MondriaanStyle kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Mijnkunst
FA. (2)

Lid sinds 2019
133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Marianne Bey (1950)
TypeDesign
Jaartal2008
StijlDutch Design
Afmetingen23 cm x 6 cm x 29 cm (h x b x d)
Gewicht300 gram
GemerktHandgesigneerd
Een uniek gestileerd houten paardje op gietijzeren onderstel .
Unica en Gesigneerd
Uit een collectie van 44 verschillend gestileerde houten paardjes
Met certificaat .
Allen MijnKunst items worden aangetekend verstuurd

Marianne Bey (1950)

Alle items van deze designer(5)
Geplaatst door  Mijnkunst
FA. (2)

Lid sinds 2019
133 verkochte items
6
23
29
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-08-2020 om 06:41
Eindtijd:22-08-2020 om 22:20
JolienTorfs
22 aug. / 21:30
€ 35