Marianne Bey - SunFlowers / Van Gogh - Verkocht

Marianne Bey - SunFlowers / Van Gogh kopen? Bied vanaf 40!
Design

Marianne Bey - SunFlowers / Van Gogh kopen? Bied vanaf 40!Marianne Bey - SunFlowers / Van Gogh kopen? Bied vanaf 40!Marianne Bey - SunFlowers / Van Gogh kopen? Bied vanaf 40!Marianne Bey - SunFlowers / Van Gogh kopen? Bied vanaf 40!Marianne Bey - SunFlowers / Van Gogh kopen? Bied vanaf 40!Marianne Bey - SunFlowers / Van Gogh kopen? Bied vanaf 40!Marianne Bey - SunFlowers / Van Gogh kopen? Bied vanaf 40!
  • Marianne Bey (1950)
Type kunstwerk Design
Jaartal 2018
Stijl Dutch Design
Afmetingen 12 x 7 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 300 gram
Gemerkt Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Een mooi gestileerd Cowparade koetje van Marianne Bey
Met neklabel
In luxe verpakkingsdoos
Nieuw
Beperkte uitgave
Collectors item
Alle Marianne Bey items worden aangetekend verstuurd
Binnen Nederland € 8,00

Marianne Bey (1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Mijnkunst
Lid sinds 2019
192 verkochte items
Alle items (0)
7
12
17