Mario Radice - Il Toro

Mario Radice - Il Toro kopen? Bied vanaf 50!
Mario Radice - Il Toro kopen? Bied vanaf 50!Mario Radice - Il Toro kopen? Bied vanaf 50!
  • Mario Radice (1898-1987)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1975
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 7 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1975
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Mario Radice (1898-1987)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
159 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
21 cm
28 cm
Sluit over 4d 13u 18m 23s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-09-2022 om 12:57
Eindtijd:29-09-2022 om 20:30