Maurice Barle - Paris. Le long de la Seine. - Verkocht

Maurice Barle - Paris. Le long de la Seine. kopen? Bied vanaf 110!
Maurice Barle - Paris. Le long de la Seine. kopen? Bied vanaf 110!Maurice Barle - Paris. Le long de la Seine. kopen? Bied vanaf 110!Maurice Barle - Paris. Le long de la Seine. kopen? Bied vanaf 110!Maurice Barle - Paris. Le long de la Seine. kopen? Bied vanaf 110!Maurice Barle - Paris. Le long de la Seine. kopen? Bied vanaf 110!Maurice Barle - Paris. Le long de la Seine. kopen? Bied vanaf 110!
  • Maurice Barle (1903-1961)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
=IN PRIJS VERLAAGD en LAATSTE MAAL=
Parijs (winter), langs de Seine met op de achtergrond rechts de Cathedrale de Notre Dame de Paris. Gesigneerd rechtsonder: M.Barle Afhalen of aangetekende, verzekerde verzending.

Goede conditie.

Maurice Barle (1903-1961)

Frans Frans

Geplaatst door  kiwi01
FA. (3)

Lid sinds 2017
53 verkochte items
55 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:17-10-2018 om 08:21
Eindtijd:22-10-2018 om 08:06
Quicksilver
21 okt. / 22:35
€ 80