Meschac Gaba - Citigroup Center (4/30)

Meschac Gaba - Citigroup Center (4/30) kopen? Bied vanaf 1000!
Meschac Gaba - Citigroup Center (4/30) kopen? Bied vanaf 1000!Meschac Gaba - Citigroup Center (4/30) kopen? Bied vanaf 1000!Meschac Gaba - Citigroup Center (4/30) kopen? Bied vanaf 1000!Meschac Gaba - Citigroup Center (4/30) kopen? Bied vanaf 1000!
  • Meschac Gaba (1961)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2004
TechniekDigitale Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 x 109 cm (h x b)
Incl. lijst76 x 139 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplage30

Digitale print met nummer 4 uit oplage van 30 stuks

Meschac Gaba is in 1961 geboren in Cotonou, Benin. Hij woont en werkt momenteel in Rotterdam. In 1996 en 1997 was hij in residentie aan de Rijksakademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam waar hij werkte aan zijn werk Museum of Contemporary African Art, bestaande uit een aantal kamers, net als een echt museum. Het gehele werk is in 2013 aangekocht door en tentoongesteld in Tate Modern Londen en in 2014 in Berlijn tentoongesteld. Andere tentoonstellingen vonden onder andere plaats tijdens de 50e Venetië Biënnale in 2003 en in Museum de Paviljoens in Almere in 2009.

Meschac Gaba (1961)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  dsfeiken
Lid sinds 2020
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
139 cm
76 cm
109 cm
46 cm
Starttijd26-11-2023 om 22:46
Eindtijd5-12-2023 om 21:59
Openingsbod € 1.000
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland