Monogram en gedateerd 1906 - schuren bij boerderij. - Verkocht

Tekening / Aquarel

  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Uit een verzameling, in een antieke grafiek-koffer.

=========================================

Schuren bij een boerderij, monogram en gedateerd 1906.

Gemengde techniek op papier.

Formaat :  16,5  x  25,5  cm.

Met passe-partout :  40  x  55  cm.

In perfecte staat.

===============================

Ongespecificeerd

Geplaatst door  henkepenkie
37 verkochte items