Mooie dubbele gouache gesigneerd.

Mooie dubbele gouache gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 20,00

Mooie dubbele gouache gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Mooie dubbele gouache gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Mooie dubbele gouache gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Mooie dubbele gouache gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

2 Leuke Hollandse landschapjes.

Samen ingelijst in 1 lijst.

Beiden zijn gesigneerd door een voor mij onbekende kunstenaar.

In goede staat en achter glas ingelijst.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:03-11-2014 om 19:45
Eindtijd:10-11-2014 om 19:50

Biedingen (8):

ArtAtelier
10 nov. / 19:41
€ 20
tantris
10 nov. / 19:41
€ 18
ArtAtelier
10 nov. / 19:41
€ 16
tantris
10 nov. / 19:41
€ 14
ArtAtelier
9 nov. / 20:46
€ 12
elinssen
9 nov. / 20:46
€ 10
ArtAtelier
9 nov. / 20:46
€ 10
elinssen
6 nov. / 21:04
€ 1