Murano Glas - Heel grote vaas

Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!
Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!Murano Glas - Heel grote vaas kopen? Bied vanaf 50!
  • Murano Glas
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 44 x 17 cm (h x b)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Grote meerkleurige vaas uit Venetie, CCC.
Gemaakt van dikwandig glas (ca 5,5 kg).
Gemerkt met 2 kleine labels. In perfecte staat behalve minuscule gebruikssporen op de bodem.
Geen verzending buiten EU.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wilrijk, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 18,10
Naar Duitsland € 18,10
Europese Unie € 26,50

Murano Glas

Italiaans Italiaans Alle items van deze designer (5)

Geplaatst door  Lucy2610
Lid sinds 2018
48 verkochte items
Alle items (3)