Murano Glas, Kavel van twee vaasjes - Verkocht

Murano Glas, Kavel van twee vaasjes kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 30,00

Murano Glas, Kavel van twee vaasjes kopen? Bied vanaf 20!Murano Glas, Kavel van twee vaasjes kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Murano vaasjes;

Murano tulp of roos vaasje van rood, groen wit en roze opaline glas met helderglazen overlay, 1950-1960. Ongemerkt wel voorzien van een geslepen pontil merk aan de onderzijde. In onbeschadigde conditie.

Afmetingen; 19,5 cm en max. 10 cm in diameter.

Murano helder/rood/wit glazen vaasje met gelobde bovenzijde, 1950. Ongemerkt. In onbeschadigde conditie.

Afmetingen; 21 cm hoog en een diameter van maximaal 7,5 cm.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2050 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:02-03-2014 om 21:25
Eindtijd:07-03-2014 om 21:25
Biedingen (3)
hanvankrieken
07 mrt. / 21:12
€ 30
Wbd66
07 mrt. / 21:12
€ 25
hanvankrieken
02 mrt. / 21:38
€ 20