Nadjezdja van Ittersum - Frivole tsarina Tatiana

Nadjezdja van Ittersum - Frivole tsarina Tatiana kopen? Bied vanaf 650!
Nadjezdja van Ittersum - Frivole tsarina Tatiana kopen? Bied vanaf 650!Nadjezdja van Ittersum - Frivole tsarina Tatiana kopen? Bied vanaf 650!Nadjezdja van Ittersum - Frivole tsarina Tatiana kopen? Bied vanaf 650!Nadjezdja van Ittersum - Frivole tsarina Tatiana kopen? Bied vanaf 650!Nadjezdja van Ittersum - Frivole tsarina Tatiana kopen? Bied vanaf 650!Nadjezdja van Ittersum - Frivole tsarina Tatiana kopen? Bied vanaf 650!
  • Nadjezdja van Ittersum (1945)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 2017
Afmetingen 25 x 10 x 7 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
https://www.rtvutrecht.nl/nieuws/3770174/de-frivole-tsarinas-van-nadjezda-zijn-een-ode-aan-haar-russische-voorouders
Nadjezjda van Ittersum is een veelzijdige kunstenares, die zich bij verschillende disciplines thuis voelt. Zij schildert met acryl, maakt grafiek, assemblages en installaties. Van chamotte klei creëert ze haar Pronte Tsarina’s. Ze dragen wulpse zomerjurken met rijglijfjes en frivole schouderbandjes om het statische karakter van keramiek op te heffen. De Tsarina’s kijken de bezoeker uitdagend aan van onder hun ludieke hoofdtooien, waarin vaak vogels, vissen en vlinders zijn verwerkt.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Best, Nederland

Nadjezdja van Ittersum (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  BasVisser1
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
10
25
7