Niet of onleesbaar gesigneerd - 19e eeuwse Zilveren penning "Opper Brandmeester" voor de stad Leiden - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 19e eeuwse Zilveren penning "Opper Brandmeester" voor de stad Leiden kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 19e eeuwse Zilveren penning "Opper Brandmeester" voor de stad Leiden kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 19e eeuwse Zilveren penning "Opper Brandmeester" voor de stad Leiden kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 19e eeuwse Zilveren penning "Opper Brandmeester" voor de stad Leiden kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 19e eeuwse Zilveren penning "Opper Brandmeester" voor de stad Leiden kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 19e eeuwse Zilveren penning "Opper Brandmeester" voor de stad Leiden kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypePenningen
Periode1800 t/m 1899
TechniekZilver
StijlOverig
Afmetingen1 cm x 2.9 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Brandpenning voor een opperbrandmeester geslagen uit zilver. Op de voorzijde is het gekroonde stadswapen van Leiden in reliëf afgebeeld gedragen door twee staande leeuwen. Op de keerzijde is boven symmetrische krullen het opschrift: "OPPER BRANDMEESTER" gegraveerd. De penning heeft een gladde opstaande rand en een oog. Niet voorzien van keuren. Er is een exemplaar aanwezig in museum De Lakenhal in Leiden.

In zeer geode gebruikte conditie, wel wat zilver aanslag.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (77)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
2.9 cm
1 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-07-2022 om 17:24
Eindtijd:13-08-2022 om 21:15
Biedingen (12)
Lugdunum
31 jul. / 18:01
€ 50
bora
31 jul. / 16:52
€ 45
Lugdunum
31 jul. / 16:52
€ 43
Lugdunum
31 jul. / 16:51
€ 40
bora
31 jul. / 16:51
€ 35
Lugdunum
31 jul. / 16:48
€ 30
bora
31 jul. / 16:48
€ 25
Lugdunum
31 jul. / 16:48
€ 20
bora
31 jul. / 16:48
€ 15
Lugdunum
31 jul. / 16:48
€ 10
bora
31 jul. / 16:48
€ 5
Lugdunum
31 jul. / 09:16
€ 1