Brandpenning voor een opperbrandmeester geslagen uit zilver. Op de voorzijde is het gekroonde stadswapen van Leiden in reliëf afgebeeld gedragen door twee staande leeuwen. Op de keerzijde is boven symmetrische krullen het opschrift: "OPPER BRANDMEESTER" gegraveerd. De penning heeft een gladde opstaande rand en een oog. Niet voorzien van keuren. Er is een exemplaar aanwezig in museum De Lakenhal in Leiden.
Zeer Goed
In zeer geode gebruikte conditie, wel wat zilver aanslag.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00