Jan Martens - Acryl op paneel, Zonder titel - Ingelijst
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Afmetingen | 24 x 10 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Wilrijk, België |
Starttijd | 25-3-2024 om 23:30 |
Eindtijd | 4-4-2024 om 20:18 |