Niet of onleesbaar gesigneerd - 4039, stilleven met gemberpot, onleesbaar gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 4039, stilleven met gemberpot, onleesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - 4039, stilleven met gemberpot, onleesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4039, stilleven met gemberpot, onleesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4039, stilleven met gemberpot, onleesbaar gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 52 cm (h x b)
Lijst50 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
4039
onleesbaar gesigneerd
stilleven met gemberpot en staand naakt
pastel op papier,  ro gesigneerd
beeldmaat 43x52 cm
lijstmaat 50x59,5 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat papier verkleurd door de tijd en gebobbeld en met 1 vouw in papier, lijst oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(55)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
59.5 cm
50 cm
52 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 23:45
Eindtijd:07-03-2020 om 21:03
nelleke1958
06 mrt. / 18:10
€ 10